ذهن نقره ایی ، حافظه فراموش نشدنی، GTT Method

ذهن نقره ای , حافظه فراموش نشدنی , ذهن برتر, یادآوری مستمر, روش بازبینی کلمات|1895008|nhy
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان ذهن نقره ایی ، حافظه فراموش نشدنی، GTT Method آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات : 5

GTT Method چیست؟!
روشی کارآمد و منطقی برای حفظ مطالب بر مبنای عملکرد مغز انسان در روند به یادسپاری است ، که از طریق یادآوری مستمر با فاصله و بازبینی مطالب ، محفوظات ما از جایگاه حافظه کوتاه مدت خود در مغز به حافظه بلند مدت سپرده میشود و بر مبنای جدولی که در این روش تهیه شده است ، دانش آموز بعد از 25 روز میتواند مطالب را به مدت 4 ماه در ذهن خود نگه دارد و بعد از 4 ماه میتواند با این روش مطالب را تا دوسال در حافظه خود محفوظ دارد و بعد از دوسال میتواند تا همیشه مطلب مورد نظر را به یاد بیاورد .

در این مقاله برآن هستیم که به شما شیوه و روشی را آموزش دهیم که بتوانید همه چیز را با اطمینان به خاطر بسپارید و هرگز نگران فراموشی آن نباشید و بعد از یادگیری این روش اجرایی و کارآمد تنها چیزی که شما دیگر آن را بخاطر نخواهید آورد ، واژه فراموشی می باشد با ما همراه باشید تا یک بار برای همیشه خود را از زیر بار فشار تکرار واژگان و مطالب خلاص نمائید. به امید اینکه شما با این روش دیگر نگران یادآوری مطالب نباشید و فقط به رتبه های تک رقمی و دورقمی در کنکور و نمرات عالی درآزمون های خود بی اندیشید.

" آنچه برایت ارزشمند است، بهای آن را بپرداز"